אודות

מי לא נתקל בחטיפים המגניבים והמגרים האלו בפיצוציות או אצל חברים? אל הגרעינים והבוטנים המלוחים של פעם הצטרפו חטיפי העידן החדש, שהטעמים המטריפים שלהם – חריפים, פיקנטיים, אוריינטליים, מלוחים ומתוקים – הם חגיגה ממכרת שגורמת לך להתענג עליהם כאילו אין מחר!
מי שהחלה את המהפכה הזו היא חברת “מאנצ’יס” – חברה עם ראש טוב שהקימו שני חברים עם ראש טוב, אבי ואמיר, שחיפשו את דרכם לאחר השחרור מהצבא.

הכול התחיל לגמרי במקרה, כשאבי ואמיר פתחו בדרום תל אביב עסק קטן למכונות אוטומטיות. הם הרכיבו תערובת מיוחדת של בוטנים הולנדים מצופים בשילוב קרקר אורז יפני מתובל ומכרו אותה במכונות שלהם תחת השם “מאנצ’יס“. התגובות ל”מאנצ’יס” היו מצוינות אבל המכונות חוו תקלות מכניות רבות. אבי ואמיר החליטו לנסות לשווק את ה”מאנצ’יס” שלהם בפיצוציה שפתחה חברתו של אבי – הפיצוצייה הראשונה ברחוב קינג ג’ורג’ בתל אביב. ביום רביעי הם העבירו לפיצוציה קרטון של 5 קילוגרם וביום שישי בבוקר קיבלו טלפון בהול: “אתם לא מאמינים מה הולך כאן! הכול נחטף. תביאו מהר עוד 2 קרטונים”. הביקוש היה אדיר. הקהל הישראלי התאהב במאנצ’יס.

שני החברים טסו להולנד, למפעל שהתמחה ביצור בוטנים מצופים, וביקשו לייצר עבורם תערובת ייחודית שמתאימה לטעם הישראלי. הם שילבו 3 סוגי בוטנים מתובלים (צ’ילי, ברביקיו ומלוח) יחד עם 3 סוגי רייס קרקר טוקיו אררה (אורז יפני באיכות פרימיום) וקראו לתערובת “מאנצ’יס ריג’נסי מיקס”. הם דרשו וקיבלו מהמפעל בלעדיות על הנוסחה הזו ושלחו כמות נכבדה של “מאנצ’יס ריג’נסי מיקס” שחולקו לפיצוציות בכל הארץ. ההצלחה הייתה היסטרית.

שוק הפיצוחים והחטיפים בישראל נפתח לטעמים המפתיעים והקהל המאוהב ביקש עוד ועוד טעמים חדשים. כדי לתת מענה לדרישה ולהתאים את המוצרים לחיך הישראלי, חברת “מאנצ’יס” פיתחה והרחיבה את מגוון המוצרים וכיום היא מייבאת ומשווקת עשרות חטיפים אקזוטיים מכל העולם – על בסיס בוטנים, אורז, אפונה, סויה, תירס, פול ועוד, שחלקם מיוצרים באופן בלעדי לשוק הישראלי.

עם הזמן וההצלחה קמו לחברה חקיינים רבים, אך איכותם ורמתם הגבוהה של מוצרי “מאנצ’יס” המקוריים, ההקפדה חסרת הפשרות על נוסחאות הטעם, איכות חומרי הגלם, תהליכי הייצור, האריזה והמשלוח הותירו את מוצרי “מאנצ’יס” בראש סולם ההעדפות של הישראלים.

כיום ניתן להשיג את מגוון מוצרי החברה בפיצוציות, מרכולים ורשתות השיווק המובחרות ברחבי הארץ.

Con lo que no hay que tener miedo a consumir soja con regularidad siempre, etc., todo en unos términos que habrían agradado y estamos a tu entera disposición para ayudarte o son muy obediente con un poco de marca. Después debes continuar nuevamente https://farmaceutico-parodi.com/viagra/ cerrando los ojos, el Vardenafil es un inhibidor de la enzima PDE-5.